Бюджет Пенсійного фонду: наповнення та витрати

22.05.2013 | 15:40
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Турбота про людей похилого віку є основним напрямком в діяльності управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі, де обслуговується майже 14  тисяч отримувачів пенсії. Щоб забезпечити вчасне і повне фінансування пенсійних виплат, щомісяця направляється більше 17,0 млн.грн.

Як повідомляє начальник відділу пенсійного забезпечення районного управління Іванна Базюк, зростання обсягу фінансування виплати пенсій та грошової допомоги пов’язано з проведенням їх перерахунків відповідно до законодавчих актів, прийнятих у 2013 році: з 1 січня - в зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для громадян, що втратили працездатність, з  1 березня - із збільшенням середнього розміру заробітної плати; з 1 травня – в зв’язку із значним підвищенням розмірів пенсії інвалідам  Великої Вітчизняної війни І і ІІ груп та учасникам бойових дій, яким виповнилося 85 років і більше. Завдяки цьому середня пенсія на 1 пенсіонера в районі збільшилася в поточному році на 95,19 грн.

В структурі видатків виплата пенсій та грошової допомоги за рахунок власних коштів становить 17,1 відсотків. Для проведення повного обсягу фінансування виплати пенсії та грошової допомоги бюджет Фонду в районі централізовано наповнювався за рахунок Державного бюджету.

З метою зменшення видатків на доставку пенсій, проводиться робота по залученню пенсіонерів до отримання пенсії через вкладні рахунки в банківських установах. Чисельність пенсіонерів, які користуються послугами уповноважених банківських установ становить 3871. Це дозволило скоротити витрати на доставку пенсій через підприємства поштового зв’язку, з урахуванням  тарифу поштового збору 1,56, на 300,4 тис.грн.

  •  

  •  

  •  

  •  
-