Буковинські школярі допомагають літнім людям опанувати технології використання електронних послуг пенсійної служби

24.10.2018 | 13:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Пенсійна служба Буковини проводить активну популяризацію серед населення краю електронних сервісів, які дозволяють оперативно отримати корисну інформацію, не виходячи з дому. Для того, щоб використання таких послуг було максимально зручним, воно має бути, в першу чергу, зрозумілим. На пропозицію допомогти людям похилого віку розібратися в комп’ютерних технологіях і стати активними користувачами електронних сервісів Пенсійного фонду охоче відгукнулись представники молодшого покоління. Школярі та студенти, котрим Інтернет-технології близькі з дитинства, залюбки беруться за «наставництво» з оволодіння цими навичками людьми старшого віку. Вони охоче розповідають своїм бабусям і дідусям, родичам і сусідам про переваги такого способу отримання інформації та показують, наскільки це зручно і просто.
В рамках реалізації проекту «Тижні добрих справ – наша турбота про літніх людей» Новоселицький відділ обслуговування громадян проводить заходи, спрямовані на організацію волонтерського руху з надання допомоги людям похилого віку, в тому числі в оволодінні комп’ютерними технологіями.
На пропозицію пенсійників долучитися до роз’яснювальної роботи охоче відгукнулись новоселицькі школярі. Допомогти людям похилого віку оволодіти швидким доступом до потрібної інформації та скористатись зручними електронними сервісами пенсійної служби з юнацьким ентузіазмом взялась учениця Новоселицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Ірина Ністор.
Юна наставниця навідується до старших людей, щоб поділитися з ними своїми знаннями комп’ютерних наук і навчити користуватися послугами пенсійної служби. Терпеливо роз’яснюючи деталі роботи з електронними технологіями, школярка звертає увагу на переваги такого способу отримання інформації. Дівчинка допомагає літнім людям зареєструватись на Веб-порталі, показує де і як знаходити потрібну інформацію та радить пенсіонерам стати активними користувачами електронних послуг пенсійної служби, які дають змогу вирішувати чимало питань пенсійного забезпечення без відвідування сервісного центру і заощаджувати сили й час. Також пояснює як налаштувати послугу СМС-інфомування, щоб завжди бути в курсі всіх пенсійних нарахувань і перерахунків, а також розповідає про переваги нового формату пенсійних посвідчень, за допомогою яких можна отримувати пенсію та здійснювати розрахунки.
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

  •  

  •  

  •  

  •  
-